Co se stalo s někdejší hvězdou Chelsea? Teprve osmadvacetiletý Schürrle se pokusí najít formu v Moskvě

Záložník či křídelník André Schürrle opět mění dres. Hráč, jenž loni úspěšně hájil barvy londýnského Fulhamu, se nyní vydává za dobrodružstvím do Ruska. Na rok si jej totiž půjčil Spartak Moskva.

Co se stalo s někdejší hvězdou Chelsea? Teprve osmadvacetiletý Schürrle se pokusí najít formu v Moskvě

Schürrle začal kariéru v Mohuči a poté se v dresu Leverkusenu vypracoval v hvězdu. Následně jej koupila Chelsea, kde měl slabší i silnější chvilky, po dvou letech ovšem z důvodu herní nevytíženosti přestoupil zpět do bundesligy. Pouze rok ovšem oblékal dres Wolfsburgu, pak přišel další přesun.

Od roku 2016 je Schürrle kmenovým hráčem Borussie Dortmund, ani zde ale úplně nenavázal na výkony, které předváděl v Bayeru Leverkusen. Na sezónu 2018/19 si jej ovšem vypůjčil nováček Premier League, londýnský Fulham, a nutno podotknout, že Schürrle zde neprožil vůbec špatnou sezónu, alespoň co se individuálních výkonů týče.

Nebyl zrovna nejvytíženějším hráčem, přesto byl ale pro tým důležitý, ačkoliv na své výkony z mládí nenavázal. Fulham nicméně sestoupil a německý záložník v něm nechtěl pokračovat. V Dortmundu o něj ale nestáli a hráč si místo druhé anglické ligy zvolil první ruskou. Příští sezónu totiž stráví na hostování ve Spartaku Moskva...