Loni byl Malcom krůček od AS Řím, teď prý půjde do bundesligy

Vypadá to, že stejně jako Malcomova kariéra v Barceloně začala, tak rychle skončila. Dvaadvacetiletý křídelník přišel do Barcelony loni v létě jako velký talent za 41 milionů eur z Bordeaux, za rok však Malcom vstřelil pouhý 1 ligový gól v 15 zápasech, do kterých nastoupil. A to je na Barcelonu skutečně málo.

Loni byl Malcom krůček od AS Řím, teď prý půjde do bundesligy

Vysvobodit ho chce německá Borussia Dortmund, která za něj podle zdrojů serveru Goal.com dala nabídku ve výši 42 milionů eur a Barcelona ji má údajně v plánu odsouhlasit. Ve španělských médiích se objevila informace, že agentura, jež Malcoma zastupuje, už jedná s Dortmundem o konkrétních podmínkách smlouvy.

Konkrétně u Malcoma je ale potřeba počkat až do chvíle, kdy smlouvu skutečně podepíše. Loni v létě už byl dohodnutý na přestupu s AS Řím a italský klub ho oficiálně představil na svém Facebooku. Při cestě na letiště se ale ozvala Barcelonu s nabídkou, která dorovnává tu římskou a Malcom tak nakonec místo do Říma mířil do Barcelony.

Malcom se zatím neprosadil ani do brazilského národního týmu. Naposledy se v reprezentačním dresu objevil v roce 2016, kdy Brazílii reprezentoval na domácích olympijských hrách.