Rada po Pjuniku: Individuální výkony některých hráčů byly hodně ustrašené

Jablonec vstup do letošního ročníku Evropské ligy výsledkově nezvládl a prohrál na půdě arménského Pjuniku Jerevan 1:2, přičemž především v prvním poločase podal tristní výkon. Po dvou gólech Miranjana snížil v druhé půli na konečných 2:1 jablonecký Doležal a Severočeši mají tedy stále reálnou šanci na postup do 3. předkola Evropské ligy.

Rada po Pjuniku: Individuální výkony některých hráčů byly hodně ustrašené

„V prvním poločase jsme do toho vstoupili hodně ustrašeně. Přitom prvních pět minut nebylo špatných, ale pak jsme si asi mysleli, že to půjde samo. Soupeř hrozil z brejkových situací a dvakrát nás potrestal. Měli jsme to řešit jinak. O poločase jsem musel zvednout hlas, protože jinak bychom tu asi prohráli větším rozdílem,“ prohlásil trenér Jablonce Rada pro klubový web Jablonce.

„Individuální výkony některých hráčů byly hodně ustrašené. Nemůže se nám přeci stát, že takto zkušené mužstvo dostane dva góly z brejků. Oni na to hráli, stejně jako to takto dělali v prvním předkole s Makedonci,“ dodal Rada.

V případě postupu do 3. předkola Evropské ligy by se Jablonec potkal s největší pravděpodobností s anglickým Wolverhamptonem. Svěřenci trenéra Rady ale musí nutně uspět v odvětě, která se odehraje přesně za týden ve čtvrtek v Jablonci. Aby Jablonec dorovnal své maximum z loňské sezóny, musel by postoupit do základní skupiny Evropské ligy.