Na Emirates Stadium i v Goodison Parku už ví, jak vysokou částku požaduje Barca za Malcoma

Pakliže by měl Malcom Filipe SIlva de Oliveira v právě probíhajícím letním termínu převlékat trikot, jeho domovský celek z katalánského Camp Nou za něj bude požadovat velké peníze.

Na Emirates Stadium i v Goodison Parku už ví, jak vysokou částku požaduje Barca za Malcoma

O ofenzivně laděného rychlonohého mladíka s minulostí v Girondins Bordeaux mají usilovat zástupci Premier League Arsenal a Everton.

Na ostrovech se psalo, že by ho mohli Kanonýři získat za sumu okolo 45 milionů liber, což je o téměř deset milionů více, než za jakou přestupoval loni. Dotyčné číslo však podle zpráv španělského listu Marca ještě neočekávaně nabobtnalo...

Barcelona má za svůj dvaadvacetiletý majetek žádat až 54 milionů liber, na což už by na londýnském Emirates Stadium slyšet nemuseli.

Velký zájem o rodáka ze Sao Paula má navíc projevovat také Everton. V liverpoolském Goodison Parku by však v Malcomově případě preferovali ročním hostováním s opcí na červen 2020.

Bývalý hráč Corinthians, jenž už byl v minulosti jednou nohou v AS Řím, má za sebou jeden ročník v LaLize, ve kterém však nezaujal tak, jak se očekávalo. Důkazem budiž pouhých 608 odehraných ligových minut a jedna trefa.