Dukla si plácla s Plzní a má, co chtěla - nového tvrdého a nekompromisního obránce

Dosud poslední letní posilou čerstvě druholigové Dukly je perspektivní obránce Jiří Piroch, jenž se na Julisce upsal do června 2022.

Dukla si plácla s Plzní a má, co chtěla - nového tvrdého a nekompromisního obránce

Odchovanec Viktorie Plzeň, jehož konto zdobí 7 prvoligových a 43 druholigových vystoupení, v minulosti hostoval v Jablonci, Karviné či Pardubicích.

Výkonný a sportovní ředitel dejvického celklu Pavel Vandas nebude čekat od nejnovější akvizice do defenzivy málo...

"Jsem rád, že jsme s Viktorií Plzeň a jeho agentem Pavlem Paskou dotáhli přestup Jirky Pirocha do FKD. Je to tvrdý a nekompromisní obránce. Typ hráče jako je on jsme potřebovali. Věřím, že se rychle adaptuje a bude oporou mužstva," citoval web fkdukla.cz slova funkcionáře Dukly, jež nedávno nestačila na amatérský tým Bayernu, jemuž podlehla 2:4.

A co prvotní dojmy samotného třiadvacetiletého fotbalisty? Druholigové výzvy se v žádném případě neobává a svému novému chlebodárci věří, že se bude pohybovat na špici tabulky.

"Vidím to tady tak, že se nám tu buduje nové mužstvo. Náš cíl bude jasný – vrátit se co nejdříve zpět do 1. ligy, při nejlepším už tento rok, a uděláme pro to maximum. Můj sen a cíl bylo hrát pravidelně první ligu. Byl bych moc rád, kdyby se nám to s Duklou povedlo a tu nejvyšší soutěž sem vrátili, protože si myslím, že sem na Julisku patří," zakončil nový svěřenec kouče Romana Skuhravého, jehož slova vyšla na stránkách fkdukla.cz.