Horu zatím Jablonec neulovil, Kroba však bere. Podle agenta je to stále jeden z nejlepších levých beků v zemi

O zkušeném Janu Krobovi se letos v létě píše více než v minulosti a mohlo za to jak jeho přeřazení do teplického béčka, tak jeho odmítnutí Karviné.

Horu zatím Jablonec neulovil, Kroba však bere. Podle agenta je to stále jeden z nejlepších levých beků v zemi

Jak informoval iSport.cz, dvaatřicetiletý levý bek už by na Stínadlech zůstat neměl a podle všeho si po šesti letech věrných služeb polepší. Roční smlouvu s dvouletou opcí s ním totiž hodlá podepsat čtvrtý tým uplynulého ročníku Fortuna:ligy FK Jablonec.

"Měli jsme pro něj dvě nabídky ze zahraničí, ale nabídka Jablonce byla nejlepší jak sportovně, tak ekonomicky. Věřím, že Honza v Jablonci dokáže, že stále patří k nejlepším levým obráncům v České republice," citoval Deník Sport slova agenta Pavla Zíky z Global Sports.

Protože už na Střelnici nefiguruje Eduard Sobol, jenž se odebral zpět na Ukrajinu, v družině Petra Rady může někdeší zadák Vlašimi, Budějovic či Sparty obsadit právě jeho post, na němž by se mohl za jistých okolností zjevit také ze Slavie zapůjčený Jan Sýkora.

Krob už ve čtvrtek ojede se svým novým týmem na soustředění. To, zda se k němu přidá také další teplický hráč Jakub Hora, za něhož Miroslav Pelta nabídl Sklářům více než 10 milionů korun, zatím jisté není. Sám ofenzivní borec o přesun k zelenobílým barvám stojí, ale jeho současné adrese se nelíbí výše odstupného.