Hanousek už se zapojil do přípravy trenéra Straky. Proč se vždy do Karviné těšil i jakožto soupeř?

To, o čem se živě spekulovalo, se dotáhlo poslední červnové úterý roku 2019. Karviná nahradila Lukáš Budínského, jenž se odebral do Mladé Boleslavi, dosavadní ikonou Dukly Markem Hanouskem.

Hanousek už se zapojil do přípravy trenéra Straky. Proč se vždy do Karviné těšil i jakožto soupeř?

Dejvický odchovanec s krátkou minulostí ve Viktorii Plzeň, jenž byl po vypršení smlouvy na Julisce volným hráčem, úspěšně absoloval vstupní zdravotní prohlídku v MFK a hned pak podespal smlouvu na příští tři sezony do 30. června 2022.

"Marek je zkušený ligový hráč. Jsme moc rádi, že se rozhodl kývnout na naši nabídku. Jsem přesvědčený, že bude platným hráčem a v nové sezóně nám svými výkony pomůže," uvedl na webu mfkkarvina.cz sportovní ředitel Lubomír Vlk.

V srpnu osmadvacetiletá posila do středu zálohy, jejíž ligová bilance čítá 176 vystoupení a 14 branek, přijde kouči Františku Strakovi nepochybně vhod...

"Chtěl jsem zůstat v nejvyšší soutěži, to bylo prioritou. Musím také říct, že do Karviné jsem se vždycky jako soupeř těšil kvůli krásnému stadionu a celkovému zázemí," šplhla si u příznivců MFK čerstvá akvizice týmu, který se v baráži zachránil na úkor Jihlavy.