Gólový Defoe může být k dispozici zdarma. Strhne se o něj rvačka?

Sunderlandu hrozí v nejbližších měsících hned dvě rány. Tou první je sestup z Premier League do Championship a tou druhou možná ztráta nejlepšího střelce a klíčového borce mužstva Jermaina Defoea.

Gólový Defoe může být k dispozici zdarma. Strhne se o něj rvačka?

To, že by mohl čtyřiatřicetiletý reprezentant Albionu po sezoně opustit Black Cats, napsal server clubcall.com, který se přitom odkázal na útočníkovu klauzuli, podle níž bude moci v případě sestupu odejít zdarma bez nároku na odstupné.

Sám bývalý ofenzivní hráč Tottenhamu Hotspur, Bournemouthu, West Hamu United, Portsmouthu či Toronta navíc připustil, že by se rád udržel v nejvyšší soutěži kvůli případné účasti na MS 2018 v Rusku. I přes svůj pokročilý věk má totiž vítěz FA Cupu z roku 2008 stále šanci na nominaci.

Rodák z Londýna, jehož vede na Stadium of Light skotský manažer David Moyes, jednoznačně zastiňuje všechny další útoční hráče svého týmu. Společněn se Zlatanem Ibrahimovičem z Manchesteru United je nejproduktivnějším veteránem celé soutěže, který zaznamenal k tomuto dni více tref než Agüero, Mané, Hazard, Llorente či Benteke.

Pakliže by se dvacátému Sunderlandu v posledních deseti zápasech ročníku nepodařilo opustit sestupové pozice, o zájemce jistě nebude mít nouzi a nepochybně půjde o celou řadu klubů.

Odchod Ibrahimoviče z United? Mourinho by byl šťastný