United zase zkouší zlákat Kroose!

Manchester United v čele s hlavním trenérem José Mourinhem neskrývá zájem o německého záložníka Realu Madrid Toniho Kroose. Dle zdrojů britského deníku Independent plánuje anglický klub v létě nabídku za tohoto záložníka v nejlepším fotbalovém věku.

United zase zkouší zlákat Kroose!

Rozhodně to není poprvé, kdy mají Rudí ďáblové zájem o Toniho Kroose, neboť v roce 2014 po extrémně vydařené sezóně zakončené vítezným Mistrovstvím světa se dohodli United na přestupové částce a transfer nevyšel pouze z důvodu nezájmu hráče a na doporučení agenta.

Zde se ovšem objevuje otazník v podobě plánovaného přestupu Antoina Griezmanna, protože United zažili řadu hubených let a podle britských novinářů jim na dvě přestupové bomby peníze nezbydou. Fanoušci United by určitě byli rádi za alespoň jednu z těchto posil a stále tak živí naději na získaný titul pod vedením José Mourinha.

Případná nezájem United o Griezmanna nenechal dlouho čekat Chelsea, která by ho také ráda přivedla do svého týmu. To by ovšem údajně znamenalo odchod Edena Hazarda, o kterého má naopak zájem Real Madrid. Pokud dojde k této zajímavé lavině přestupů, určitě se o letní přestávce nebudeme nudit.