Proti komu že Gunners hrají? Ze soupeře Arsenalu má každý srandu!

Los osmifinále FA Cupu byl k fotbalistům Arsenalu milosrdný, přidělil jim totiž tým z páté nejvyšší soutěže - Sutton.

Proti komu že Gunners hrají? Ze soupeře Arsenalu má každý srandu!

Ten má na co navazovat. Týmu ze stejné ligy, Lincolnu, se totiž senzačně podařilo vyřadit Burnley a postoupit do čtvrtfinále. A co víc? Pokud by Sutton senzačně postoupil, ve čtvrtfinále by se utkal právě s Lincolnem. Tudíž bychom viděli v semifinále nejprestižnějšího poháru na světě tým z páté ligy!

Nicméně, co je to vůbec ten Sutton? A co je na něm tak zvláštního. Pro české fanoušky nejspíše nic. Jenže v Anglii jsou zvyklí na luxus, zvlášť v Arsenalu. Proto si celý svět dělá srandu ze skromného týmu, který má vybavení na úrovni stejné ligy v Česku.

Jako první je na obrázku zobrazen brankář Wayne Shaw. Ten s největší pravděpodobností nenastoupí, plní totiž roli dvojky. Je mu ale 44 let a s největší pravděpodobností bude brzy končit s kariérou, třeba mu trenér dá nezapomenutelný dárek v podobě odehraných minut proti Arsenalu.

A co sektor hostí? Jistě ani ten není to, na co jsou v Arsenalu zvyklí. Připomíná to spíš vesnickou tribunu v okresním přeboru v Česku.

A to nejlepší na závěr. Zapomeňte na personál, který vám vypere dresy a přinese až na vaše luxusní místo v šatně. Do kabiny v Suttonu se totiž hráči Arsenalu sotva vlezou. Navíc ani vybavení úplně neodpovídá tomu luxusu, který se Gunners dostane na jejich Emirates Stadium.