Kdo by se mohl v létě stěhovat z Arsenalu do Manchesteru?

Záložník Arsenalu Alex Oxlade-Chamberlain po svém přestupu do Arsenalu v roce 2011 bojuje často se zdravotními problémy i se ztrátou formy. I proto nepatří stabilně do základní sestavy kanonýrů. I proto uvažuje o změně dresu. Kdo by o něj měl zájem? Třeba José Mourinho v Manchesteru United.

Kdo by se mohl v létě stěhovat z Arsenalu do Manchesteru?

Podle Daily Mirros jsou rudí ďáblové ochotni zaplatit 30 milionů liber, aby anglického reprezentanta na Old Trafford přivedli. Součástí transakce by mohl být i obránce Chris Smalling.

Portugalský stratég chce vyztužit záložní řadu, kterou opustili Morgan Schneiderlin a Memphis Depay. Michaelu Carrickovi je již šestatřicet let, takže se s ním nedá dlouhodobě počítat. Je tedy jasné, že United budou potřebovat ve středu hřiště posílit.

První Mourinhovou volbou by ale měl být Nemanja Matič z Chelsea, kde spolu oba spolupracovali. Dalším by pak mohl být Matičův spoluhráč Willian, se kterým na Stamford Bridge Antonio Conte příliš nepočítá.

Oxlade-Chamberlain je ve třiadvaceti letech stále perspektivním hráčem a jeho technické schopnosti z něj dělají žádaná zboží.