Pogba za 89 milionů liber? Ukáže se, že to bylo málo, řekl Mourinho

Bylo 89 milionů liber za Paula Pogbu hodně, nebo málo? Podle většiny lidí šlo o sumu značně přemrštěnou. Manažer Manchesteru United, který si francouzského záložníka přivedl, je ale přesvědčený o opaku.

Pogba za 89 milionů liber? Ukáže se, že to bylo málo, řekl Mourinho

V létě udělali rudí ďáblové z Pogby nejdražšího hráče světa a do italského Juventusu poslali pěknou sumičku. S odstupem času si ale všichni podle Mourinha uvědomí, že je tento přestup vyšel ještě levně.

„Jsem si jistý, že příští léto budeme za hráče výrazně menších kvalit utrácet podobné částky, jako jsme dali nyní my za Pogbu. Před několika lety bylo 25 milionů liber maximum, co se dalo za špičkového hráče získat. Nyní vám tolik nestačí ani na nadějného mladíka,“ nechal se pro goal.com slyšet Mourinho.

„Podle mě za rok a půl Paul už nebude nejdražším hráčem světa, což bude dobře,“ pokračoval portugalský kouč a na adresu francouzského reprezentant pěl jen ódy.

„Díky němu máme výborně vyvážený tým. Umí pokrýt balon, zvládá bránit a v útoku je velmi nebezpečný. Navíc je pořád mladý. Může z něj být fantastický hráč,“ dodal.