Jak si vedly italské posily v Premier League?

V zimním přestupovém období do anglické Premier League zamířily hned čtyři hráči ze Serie A. A první víkend na Ostrovech se jim náramně povedl. Dva hráči dokázali skórovat a další si připsal skalp Liverpoolu.

Manolo Gabbiadini - Southampton

V Neapoli už pro něj Maurizio Sarri nenašel uplatnění. Italský útočník tak zamířil do Southamptonu a hned v prvním zápase dokázal skórovat. Gabbiadini se trefil už po dvanácti minutách, nakonec ale jeho Southampton odcházel jako poražený. West Ham otočil zápas a zvítězil vysoko 1:3.

[break]

Andrea Ranocchia - Hull City

Andrea Ranocchia už jedno utkání před víkendem odehrál. Do zápasu s Manchesterem United naskočil jako střídající hráč a na své konto si připsal 25 minut. Nyní už nastoupil od první minuty a skvělým defenzivním výkonem přispěl k výhře Hullu nad Liverpoolem v poměru 2:0. Navíc si Ranocchia připsal asistenci u druhé branky.

[break]

M´Baye Niang - Watford

I M´Baye Niang už odehrál druhé střetnutí v Premier League. V prvním zápase sice neskóroval, Watford ale přehrál Arsenal. A svou formu potvrdil i v sobotu, kdy porazil Burnley. A francouzský útočník, který posílil anglický celek z AC Milán, k tomu přispěl gólem a asistencí.

[break]

Mauro Zárate - Watford

Z Fiorentiny do Watfordu odešel Mauro Zárate a taktéž má za sebou úspěšnou premiéru. V základní jedenáctce nakonec odehrál 86 minut a pomohl k vítězství 2:1. Gólově se sice jako Niang neprosadil, je ale jen otázkou času, kdy si ve Watfordu otevře střelecký účet.