Agüero se bojí konkurence. Nahradí Costu v Chelsea?

Sergio Agüero není připraven dělat v Manchesteru City pouze náhradníka a uvažuje o odchodu z klubu poté, co do týmu přišel mladý Brazilec Gabriel Jesus, který by ho mohl vytlačit ze základní sestavy.

Agüero se bojí konkurence. Nahradí Costu v Chelsea?
Argentinský snajpr by ale mohl zůstat v Premier League. Kromě dlouhodobého zájmu Realu Madrid se totiž o jeho služby nově hlásí také Chelsea. Blues totiž stále neví, na čem přesně jsou s Diegem Costou. Jejich hlavní útočná hvězda před nedávnem trucovala a možná bdue chtít Londýn v létě opustit.

V tom případě by se Chelsea vytasila směrem k rivalovi s nabídkou ve výši 75 milionů liber za Agüera, což je víc, než nabízí španělský gigant. Navíc sám 29letý kanonýr Citizens by nejspíš „bílý balet“ odmítl, protože se cítí být zavázán loajalitou k Atletiku Madrid, za který hrál před přestupem do Anglie.

Každopádně zástupci Agüera dali vedení klubu jasně vědět, že hráč se nehodlá smířit s rolí náhradníka. Cítí totiž velký tlak ze silné nové konkurence v podobě Gabriela Jesuse. Teprve 19letý útočník zahájil kariéru na Etihad Stadium skvěle: v prvním startu za klub proti West Hamu si připsal gól a asistenci.

Agüero má se City smlouvu až do roku 2020. Klub v létě využil opce ve smlouvě a se svou hvězdou prodloužil o jeden rok navíc.