Benzema ani nikdo jiný. Arsenal dalšího útočníka nepotřebuje

Karim Benzema z Realu Madrid už je s Arsenalem spojován několik přestupových období. Manažer Kanonýrů Arséne Wenger však něco takového odmítá.

Benzema ani nikdo jiný. Arsenal dalšího útočníka nepotřebuje
Jak uznávaný kouč odpověděl na to, jestli se stane posilou klubu z Emirates Stadium právě bývalá hvězda Lyonu? "Jen proto, že je Francouz a mluví se o jeho odchodu z Madridu?"

"Dalšího útočníka nepotřebujeme. V útoku máme přetlak. Nepotřebujeme nakupovat. Jsem přesvědčen o tom, že směremm dopředu máme dostatečný počet hráčů i kvalitu," pokračoval trenér, jenž má k dispozici Walcotta, Péreze, Girouda, Sáncheze i Welbecka.

A spokojený je zřejmě i s dalšími pozicemi, proto zřejmě nehrozí žádné nákupy na poslední chvíli. "Tato zima je poměrně tichá. Na trhu není moc hráčů, kteří by moli být reálnými posilami pro anglické kluby. Není to jen o nákupech nových hráčů. Musíte je dokázat zařadit do sestavy," vysvětlil bývalý stratég Monaka, jenž nemá problém pustit nevyužitého pravého zadáka Carla Jenkinsona do Crystal Palace.

Žurnalisté se však nenechali odbýt a zeptali se, zdali by mohl Benzema zajímat Arsenal alespoň v létě 2017. "V létě? To mě teď opravdu nemusí trápit. Jedinou mou starostí je nejbližší utkání proti Watfordu."

Samotný Benzema nemá být příliš spokojeý se svou situací na San Bernábeu a to měl ještě Zinedine Zidane slíbit Álvaro Moratovi ve druhé polovině sezony o něco větší vytížení.