Chelsea otevírá dveře: Kam míří Ivanovič a kam Begovič?

Dvaatřicetiletý defenzivní univerzál Branislav Ivanovič z Chelsea si sice musel na změnu dresu počkat až na samotný konec zimního přestupového okna, ale nakonec se mu to zřejmě podaří.

Chelsea otevírá dveře: Kam míří Ivanovič a kam Begovič?
Podle britského listu Daily Mail se srbský reprezentant rozloučí po devíti letech s Blues a jeho příští destinací se stane ruský gigant Zenit Petrohrad, ve kterém by měl uzavřít smlouvu na tři a půl roku do léta 2020.

Ve hře o nevyužitého svěřence kouče Antonia Conteho, jenž odehrál k tomuto dni za Chelsea 376 zápasů s bilancí 34 branek, měl být i anglický West Bromwich Albion, který však má na seznamu právě i belgického stopera Zenitu Nicolase Lombaertse.

Na odchodu z Londýna je také devětadvacetiletý bosenský gólman Asmir Begovič, který by měl mít namířeno do AC Bournemouth. Transfer však vyjde pouze v případě, že se představitelům aktuálního lídra Premier League podaří sehnat brankářskou náhradu.

V anglickém tisku se spekuluje o trojici jmen. Ve hře mají být Salvatore Sirigu z Paris Saint-Germain, David Stockdale z Brightonu a Craig Gordon z Celtiku Glasgow.