Trio hráčů, kteří jsou podle Guardioly budoucností Citizens

Manchester City nezažívá probíhající ročník anglické Premier League sice podle představ, ale kouč Pep Guardiola vidí pozitiva v tom, že v budoucnu může být lépe. Již nyní si pochvaluje schopnosti třech mladíků, kterým prý podle jeho slov patří budoucnost. Shodou okolností to byli právě oni, kteří v sobotním utkání FA Cupu proti Crystal Palace obstarali výhru 3:0.

Trio hráčů, kteří jsou podle Guardioly budoucností Citizens

3) Gabriel JesusDevatenáctiletý brazilský útočník je považován za velkou hvězdu budoucnosti. Fanoušci „kanárků“ na něj hodně vsází a stejně je tomu i v případě kouče Manchesteru City. Ten na něm cení především jeho dravost a zdravou agresi ve hře. Přestože není Jesus nikterak vysoký, umí své handicapy vyvažovat svým talentem.

[break]

2) Raheem SterlingAnglický reprezentační záložník s jamajskými kořeny přišel na Etihad Stadium z Liverpoolu za rekordní sumu a mnozí pobouřeně vykřikovali, že takovou cenu nemá. Sterling však roste a jeho vývoj se stále nezastavil. Do pár lety by měl být podle slov Guardioly tahounem Citizens i anglického národního výběru, který již dlouho čeká na úspěch.

[break]

1) Leroy SanéRychlonohý německý talent s africkými kořeny zatím sbírá v německé reprezentaci na trávníku minutky, ale i Joachim Löw v něm vidí obrovský potenciál. Díky jeho rychlým nohám a zajímavému technickému fondu ho přivedl v létě Guardiola na Etihad Stadium. Bývalá opora Schalke se stále rozkoukává, ale jeho talent je již dnes nepřehlédnutelný.