Griezmann souhlasí s podmínkami United. Vybral už si i číslo

V minulosti nosili na Old Trafford sedmičku Geroge Best, Eric Cantona, Bryan Robson, David Beckham nebo Cristiano Ronaldo, čili samé velké ikony historie United.

Griezmann souhlasí s podmínkami United. Vybral už si i číslo
V posledních letech však ono číslo jeho nositelům příliš štěstí nepřineslo a stačí zmínit příklady jako Owen, Valencia, Di María či Depay.

Dalším borcem v pořadí, který by si ji měl navléknout, je podle britského tisku pětadvacetiletý francouzský reprezentant Antoine Griezmann z Atlétika Madrid.

Ačkoliv se v jeho případě spekulovalo zejména o letní změně trikotu, bývalá hvězda San Sebastianu už se měla s vedením Manchesteru ústně dohodnout na osobních podmínkách i platu a rezervovat si také onen trikot s číslem 7.

O částce lze zatím jen spekulovat, ale mohl by se atakovat rekordní letní nákup jeho krajana Paula Pogby, který ho ostatně do divadla snů na sever Anglie už řadu týdnů láká. List Daily Telegraph například píše o sumě 86 milionů liber.

Představitelé United by mohli další obří přestup částečně financovat z prodeje Morgana Schneiderlina do Evertonu a Memphise Depaye do Lyonu. A píše se také o brzkých koncích Januzaje či Schweinsteigera.

Odchod Griezmanna může souviset i s tím, že hodlá brzy opustit stadion Vicente Calderóna jeho oblíbený trenér Diego Simeone, jenž chce hledat nové výzvy a spojován je například s Interem Milán, kde si udělal velké jméno ještě jako hráč.

"Nikoho tady nedržím na sílu. Soustředím se na svou práci a to, aby se klub zlepšoval. Antoine je momentálně vynikající. Tvrdě dře, opět střílí góly a hraje v dobré formě. Je pochopitelné, že o něj mají zájem nejlepší světové týmy. Nejsem překvapen, že si ho i zájemci mohou dovolit," citoval web profutbal.sk slova argentinského kouče.