Jména, která jsou na lednové stránce diáře manažera Blues

Polovina ledna je již za námi a stále jsme na přestupovém trhu neviděli nic extra. Z pohledu fanouška je to celkem bída, i když víme, že v zimě je to vždy horší než v létě. Do rozjetého vlaku se nikomu v nových spodkách nechce. To však neřeší kluby, které i tak spřádají plány. Co má třeba za lubem londýnská Chelsea?

Jména, která jsou na lednové stránce diáře manažera Blues

4) Ben Gibson (Middlesbrough)Chelsea se již několik měsíců porozhlíží po dlouholeté náhradě za dosavadního kapitána Johna Terryho. Klubová ikona už je pomalu na konci své bohaté kariéry a cítí, že je nutné, aby někdo další převzal žezlo. Ví to i kouč Blues Antonio Conte, který zvažuje angažování čtyřiadvacetiletého perspektivního obránce Middlesbrough, kterého podle ostrovních listů sledují i další kluby.

[break]

3) Mauro Icardi (Inter Milán)Diego Costa si zřejmě sice lednový odchod do Číny nevytrucuje, ale kouč Antonio Conte již ví, že je nutné najít někoho, na koho se lze spolehnout a nemusí se ohlížet, kdy dostane kudlu do zad. Zkušený italský kouč by mohl přivést podle některých odborníků Maura Icardiho. Již několikrát se tato informace objevila a jeho angažování by donutilo Costu vypít hořký pohár až do plného dna.

[break]

2) Geoffrey Kondogbia (Inter Milán)Zatímco N´golo Kante a Nemanja Matič odvádí v této sezóně velmi dobrou práci, je nutné myslet na zadní vrátka. Koho nasadit v případě, že se jeden zraní? A nebo není ještě jiný možný model, který by mohl být ještě efektivnější než tento? Conte údajně zvažuje nákup Kondogbii z Interu Milán, neboť ho třiadvacetiletý francouzský reprezentant očaroval svými schopnosti a vidí v něm potenciál.

[break]

1) Andrea Belotti (FC Turín)Třiadvacetiletou útočnou hvězdu ve svých řadách ukrývá méně známý turínský klub, jenž je již dlouhé roky ve stínu slavnějšího Juventusu. Italský reprezentant Andrea Belotti zajímá drtivou většinu evropských gigantů a nabídka na jeho odkup přišla i z daleké Číny. Kouč Blues moc dobře ví, že je nutné reagovat rychle a nabídnout dostatečnou sumu, která nenechá současného vlastníka zaváhat.