Mourinho před zápasem s Reds: Jsem klidnější než Klopp

Celá Anglie se připravuje na ostře sledovaný nedělní šlágr Premier League, kdy na sebe narazí dlouholetí rivalové Liverpool a Manchester United. V podvečer se vše odehraje na Anfield Road a portugalský kouč ve službách Rudých ďáblů José Mourinho cítí, že je se svými hráči na koni.

Mourinho před zápasem s Reds: Jsem klidnější než Klopp
Mourinho si mysli, že má mnohem více klidu než jeho protějšek Jürgen Klopp. United vyhrálo devět po sobě jdoucích zápasů ve třech soutěžích a jde pozitivně naladěno i do nedělního utkání. Liverpool navíc vyhlíží vedoucí Chelsea a potřebuje s ní udržet krok. Každé zaváhání by mohlo znamenat fatální ztrátu.

„Chtěl bych jen říct, že bychom chtěli vyhrát. Nebudu ale mluvit o tom, že soupeře rozdrtíme. Je v tabulce před námi, ale zároveň je pod velkým tlakem. Klopp je velmi silným protivníkem. Každý máme vlastní styl trénování a vedení. Možná jsme si v něčem podobní, ale také se hodně lišíme. Já však půjdu do utkání s větším klidem,“ prohlásil na tiskové konferenci Mourinho.

„Bude chtít určovat tempo zápasu, ale na to jsme připravení a věřím, že nápady budou na naší straně. Fanoušci od nás očekávají, že vyhrajeme, takže pojďme udělat další velký zápas a na domácí půdě je udělat šťastnými. Emoce budou pracovat na obou stranách, ale my máme vítěznou šňůru a sebevědomí je na naší straně,“ dodává kouč Rudých ďáblů a naráží na fakt, že poslední zápas Liverpool nezvládl a padl v Ligovém poháru se Southamptonem.