Perspektivní stíny, které si v lednu půjčí noví majitelé

Být ve stínu neznamená být špatný. Třeba ve vás trenér nedokázal vzbudit potenciál nebo je kádr plný zvučnějších hvězd, které vás prostě nepustí ke slovu, abyste svou sílu ukázali. Podívejme se na pět zajímavých hráčů, kteří by mohli v lednu zamířit na hostování, aby jim herní praxe nechyběla.

Perspektivní stíny, které si v lednu půjčí noví majitelé

4) José Rodríguez (PSG)


V srpnu byl odchovanec Bílého baletu nelítostně prodán do francouzského PSG, kde během podzimu stihl v tamní Ligue 1 odehrát 9 ostrých zápasů. Třiadvacetiletý ofenzivní talent ale strádá na úkor zvučnějších a osvědčenějších tváří, proto kouč pařížského celku Unai Emery přemýšlí, že by Rodrígueze poslal na hostování. O jeho služby se hlásí například AC Milán nebo AS Řím.

[break]

3) Patrice Evra (Juventus)


Od roku 2014 patřil francouzský reprezentační obránce k jasným členům základní sestavy Juventusu a svými výkony přispěl k celé řadě cenných triumfů. Ve svých pětatřiceti letech má však Evra nejlepší léta za sebou a na jeho post se derou mladší, které je třeba zaučit. Zkušený veterán by se údajně mohl vrátit na hostování do Manchesteru United, kde strávil nejlepší léta své kariéry.

[break]

2) Nuri Sahin


Turecký střední záložník začíná být v německém Dortmundu velmi frustrovaný. Během podzimu si zahrál v Bundeslize jen v jednom případě a ve svých osmadvaceti letech cítí, že by mohl jinde hrát pravidelně. Příští rok mu končí současný kontrakt, proto hráč i klub vymýšlí možnosti, kam ho poslat na půl roku na ozkoušení a případný další prodej. Zájem údajně mají Inter milán a Liverpool.

[break]

1) Nicolás Gaitán


Osmadvacetiletý ofenzivní záložník španělského Atlétika Madrid by mohl údajně již do konce ledna měnit zaměstnavatele. Patnáctinásobný argentinský reprezentant je spojován s Manchesterem Untied, kde by mohl nasbírat potřebné zkušenosti, aby ho pak Simeone mohl využít pro své plány. Někdejší opora Benfiky Lisabon zatím plnila spíše roli střídajícího žolíka.