United chtějí Pogbu! Nabízí 54 milionů liber a Van Persieho k tomu

Osud jedné z největších hvězd budoucnosti Paula Pogby je pevně spjatý nejen s turínským Juventusem, v jehož barvách podává výborné výkony, ale i s Manchesterem United, který se ho jako nepotřebného za drobné zbavil a do Itálie ho v roce 2012 poslal. S několikaletým odstupem si na Old Trafford uvědomili svou obrovskou chybu a francouzského reprezentanta by rádi přivedli zpět do Manchesteru.

United chtějí Pogbu! Nabízí 54 milionů liber a Van Persieho k tomu
Příchod Pogby si jako jednu z hlavních priorit stanovil manažer rudých ďáblů Louis van Gaal, jenž je ochoten za reprezentačního středopolaře vysolit 54 milionů liber a k tomu přihodit i nizozemského útočníka Robina van Persieho, jenž se neprosazuje podle představ a s klubem by se mohl brzy rozloučit.

Van Persiemu se nepodařilo navázat na úspěšnou spolupráci ze světového šampionátu, kde pod Van Gaalem podával výborné výkony a dotáhl Oranjes ke skvělému třetímu místu. Letos je to ale v podání bývalé hvězdy Arsenalu velká bída a zkušenému kouči by asi příliš nevadilo se Van Persieho na úkor Pogby zbavit.

O talentovaného Francouze se ovšem nezajímá pouze Manchester United, ale i další evropské velkokluby. Ve hře je například Real Madrid, Barcelona či Paris St. Germain. Právě Real podle tribalfootball.com nabízí za Pogbu 100 milionů eur a 12 milionů eur plus bonusy jako plat.

Za tři sezony v Turíně odehrál Pogba 122 zápasů a v aktuálním ročníku Serie A usiluje o třetí mistrovský titul v řadě.

Sedm štik, které budou v létě loveny v rybnících nejvíce