Di María by mohl být součástí hvězdného podpisu United

Manchester United zvažuje překvapující tah, že by ze svých řad uvolnil argentinskou hvězdu Ángela Di Maríu na úkor jeho krajana Ezequiela Lavezziho. Devětadvacetiletý kanonýr působící v PSG se těší dlouhodobému zájmu ostrovního Liverpoolu, ale nizozemský kouč Louis van Gaal by tímto krokem zřejmě vypálil Reds rybník.

Di María by mohl být součástí hvězdného podpisu United
Komu se moc nechce stěhovat na Camp Nou či Old Trafford?

Rudí ďáblové přivedli Di Maríu v létě z Realu Madrid za 59,7 milionů liber. Po slibném začátku v počáteční části Premier League jeho prospěch uvadá, přestože se za něj po posledním utkání se Sunderlandem postavil i kapitán Wayne Rooney. Se zajímavým tvrzením přišel v posledních dnech i bývalý kouč Barcelony Carles Rexach, který prohlásil, že se ho Bílý balet zbavil proto, že byl na pohled příliš ošklivý.

Louis van Gaal je připravený svého chráněnce obětovat v případě, že by na Old Trafford dokázal přivézt Lavezziho. Útočník PSG by měl v létě pařížský velkoklub opustit a právě kouč Untied doufá, že ho dokáže ulovit. Součástí možného nákupu by podle anglického deníku The Express měl být právě i Di María, který by mohl putovat k mistrovi Ligue 1.

Kdo se zdál Realu příliš ošklivý na to, aby si zasloužil být v týmu?