Terryho budoucnost v Chelsea? Mourinho naznačil, že...

Není to tak dávno (sezóna 2013/2014), co začal John Terry na Stamford Bridge paběrkovat a ze svého srdečního klubu byl na odchodu.

Terryho budoucnost v Chelsea? Mourinho naznačil, že...
Okopíroval jsem Pirla, neměl problém přiznat Tévez

S příchodem svého starého známého Josého Mourinha se však jeho situace razantně zlepšila a "Special One" udělal z odchovance Blues opět důležitý článek defenzívy londýnského velkoklubu.

Bývalý reprezentant Albionu má sice v Chelsea kontrakt pouze do konce aktuálního ročníku 2014/2015, ovšem vzhledem k jeho hernímu vytížení se nepochybuje, že by měl ve stejných barvách působit také v období 2015/2016.

Samotné prodloužení by mělo být pouhou formalitou: "Nepochybuji o tom, že s námi bude v Chelsea i příští sezónu. Mluvím jak se samotným hráčem, tak s vedením klubu, takže vím, co obě strany chtějí," nechal se slyšet serverem teamtalk.com citovaný portugalský stratég s minulostí v Portu, Interu či Realu.

Čtyřiatřicetiletý stoper vyhrál s klubem Ligu mistrů i Evropskou ligu a aktuáně s ním míří za čtvrtým triumfem v Premier League. Kromě toho je podepsán i pod třemi ovládnutími League Cupu, stejným počtem prvenství v Community shield a dokonce pěti úspěchy v FA Cupu.

Nahradí Vietto na Anfieldu Balotelliho? Talent zajímá i Barcu