Fulham si poradil s posledním Charltonem

Poslední Charlton prohrál v pondělní dohrávce 8. kola anglické Premier League na hřišti favorizovaného Fulhamu 1:2. Domácí šli do vedení po gólech McBridea a Jensena, snížoval Bent. Fulham se v tabulce posunul na desáté místo o bod před Liverpool.

Domácí neměli v utkání výraznou střeleckou ani herní převahu. Fulham vyhrál na střely jen 11:10, ale dva góly padly do sítě gólmana Carsona z Charltonu. Brankář domácích Niemi byl překonán pouize jednou.

Charlton dominoval prvnímu poločasu, ale Jimmy Floyd Hasselbaink a Andy Reid dobré šance neproměnili. V závěru měl ještě vyrovnání na hlavě Hredarsson.

Dlouhé čekání na gól ukončil v 65. minutě Brian McBride, který se trefil k pravé tyči zhruba z dvaceti metrů po přímém kopu střídajícího Jensena. Aktivní Jensen o dvě minuty později definitivně rozhodl, když se prosadil volejem zhruba z dvanácti metrů. Na konečných 1:2 upravil čtvrt hodiny před koncem Darren Bent po pasu Jeroma Thomase.