Reprezentace

Kroos, Ramos, Neuer. Takové hráče nemáme, smutní Southgate

08.10. | Ačkoliv anglická reprezentace má postup na MS v příštím roce jistý, její výkony v kvalifikaci zatím vzbuzují spíše rozpaky. Čtvrteční utrápená výhra 1:0 se Slovinskem budiž toho důkazem.

Reprezentace » Kvalifikace MS

Defoe chce hrát i na ME. V 37 letech

08.10. | Útočník Jermain Defoe se hodlá prodrat do nominace Anglie nejen na nadcházející mistrovství světa v Rusku, ale také o dva roky později na evropský šampionát. To už mu bude 37 let.

Anglie si poradila s Litvou a míří za postupem

26.03. | Anglická reprezentace splnila nepsanou povinnost a v pátém utkání kvalifikace na mistrovství světa 2018 porazila Litvu 2:0. Angličané tak mají ve své skupině F už 13 bodů a míří a za postupem.

Anglii s kapitánem Hartem čeká Litva

25.03. | Vzhledem k absenci útočníka Wayna Rooneyho musí trenér anglické reprezentace Gareth Southgate řešit i otázku, komu svěří roli kapitána. V nedělním kvalifikačním zápase o mistrovství světa padne volba na brankáře Joea Harta.

Reprezentace » Přátelské zápasy

Angličané padli s Němci, Podolski se rozloučil gólem

22.03. | Útočník Lukas Podolski, který odehrál svůj 130. a poslední zápas v dresu německé reprezentace, se rozloučil tím nejlepším možným způsobem. Dal krásný gól a zařídil výhru svého týmu nad Angličany.

Konec dohadům, Anglii přebírá Southgate

30.11. | Anglická fotbalová asociace jmenovala nového kouče Anglie, podle očekávání si vybrala Garetha Southgata. 46letý trenér podepsal s Albionem čtyřletou smlouvu.

Anglie proti Španělům ztratila dvougólové vedení

15.11. | Ještě v 89. minutě hry vedla Anglie v přátelském utkání se Španělskem 2:0 a nic nenasvědčovalo tomu, že by se výsledek měl dramatizovat. Tým z Pyrenejského poloostrova ale v rozmezí 7 minut vstřelil dvě branky a nakonec urval remízu 2:2.

Vyzraje Anglie na neoblíbené Španělsko?

15.11. | Jestli Angličané nějakého soupeře v posledních letech příliš nemusí, je to určitě Španělsko. Bídnou bilanci se sokem z Pyrenejského poloostrova se Albion pokusí napravit v úterním přátelském duelu ve Wembley.

Southgate: Chci, aby do měsíce bylo jasno

14.11. | Trenér Gareth Southgate na dálku vzkázal Fotbalové asociaci, aby s jeho případným jmenováním do funkce hlavního kouče Anglie příliš neváhala. Southgate chce, aby nejpozději do půlky prosince bylo jasno.

Southgate svou misi splnil. Teď je na řadě FA

12.11. | Když anglická Fotbalová asociace na konci září vyhodila z lavičky národního týmu kouče Sama Allardyce, musela na podzimní kvalifikační cyklus urychleně najít náhradu. Této role se zhostil trenér jednadvacítky Gareth Southgate – a svůj úkol splnil. Ze tří zápasů získal 7 bodů, teď musí jen čekat, co bude ...

Narozeniny:

West Ham United FC logo Cresswell Aaron (28 let)

Krátce z ostrovů:

Zprávy z fan sites:

Názory čtenářů:

• Oprava
    05.11. | alansh | Alexis se trefil 4 minuty po Artetovi, stále ještě v první půli, ne až ve druhém poločase
  • Re: Nevim