Premier League

Premier League » Souhrn kola

9. kolo PL v kostce: Chelsea ve šlágru zachránila remízu v poslední minutě, Liverpool a Manchester City tak odskakují

21:04 | Duel mezi Chelsea a Manchesterem United nabídl čtyři branky, konečnou remízu 2:2 a nervózní závěr utkání. V šesté minutě nastavení totiž nejprve Ross Barkley vyrovnal a následně José Mourinho nezvládl své emoce, když se pustil do roztržky s jedním z domácích zaměstnanců. Po remíze Blues tak první pozice ...

Hodgson by uvítal Rooneyho v Crystal Palace. Na Premier League podle něj stále má

11:58 | Čtyři roky spolupracoval Roy Hodgson s Waynem Rooneym a je nadšen tím, jak si anglický útočník vede v Major League Soccer. Podle něj má navíc Rooney anglickému fotbalu stále co dát.

Víkendová predikce: Souboj nováčků ovládne Mitrovič, ve šlágru uspěje Chelsea

19.10. | Po reprezentační pauze se vrací Premier League, která hned na úvod 9. kola nabídne šlágr mezi Chelsea a Manchesterem United. V sobotu se do hry dostane ještě dalších 14 týmů a nemusela by být nouze o překvapení. Kdo získá body a kdo by se mohl střelecky prosadit?

Mina a Gomes se chystají na premiéru v dresu Evertonu

18.10. | Manažer Evertonu Marco Silva o víkendu nasadí do hry dvě letní posily, poprvé se do hry dostanou Yerry Mina a André Gomes. Oba dva přišli v létě z Barcelony.

Liverpool se bojí o Keitu, další hráči by mohli být fit

17.10. | Hned čtyři hráči Liverpoolu se během reprezentačních povinností zranili. Tři by mohli být připraveni na duel proti Huddersfieldu, Naby Keita ale pravděpodobně bude scházet.

Lukaku už plánuje svou budoucnost. U Rudých ďáblů ale ne

17.10. | Romelu Lukaku má v Manchesteru United smlouvu do léta roku 2022, anglický celek ji navíc může prodloužit o další rok. Další prodloužení ale od belgického útočníka zřejmě nečekejme, jeho další angažmá by totiž mělo být v Itálii.

První prodloužení kontraktu v United? Do konce týdne podepíše Shaw

15.10. | V létě vyprší kontrakt hned jedenácti hráčům Manchesteru United. Vedení chce s několika hráči smlouvu prodloužit, jedním z nich je i Luke Shaw, který by tak měl učinit do konce týdne.

Salah vstřelil gól přímo z rohu. Po zranění se ale vrací do Liverpoolu

13.10. | Mohamed Salah fantastickou brankou přímo z rohu pomohl Egyptu bez problémů porazit Svazijsko 4:1. Odvety se ale egyptský útočník nezúčastní, neboť v dalším průběhu duelu utrpěl zranění.

Skauti Watfordu budou sledovat milánské derby. Koho chtějí získat?

12.10. | Watford hodlá poslat do Itálie své skauty, hlavním úkolem bude sledování Derby della Madonnina. Z Milána by si chtěl anglický celek v budoucnu přivést obránce.

Ünder by se z Itálie mohl přesunout na Ostrovy, zájem mají dva londýnské kluby

10.10. | Jednadvacetiletý turecký záložník Cengiz Ünder se dostal velmi brzy po svém přestupu do AS Řím do hledáčku několika evropských velkoklubů. Zájem mají i dva londýnské celky, které si ale musí připravit pořádnou sumu.

Narozeniny:

Stoke City FC logo Souttar Harry (20 let)

Krátce z ostrovů:

Zprávy z fan sites:

Názory čtenářů:

• Oprava
    05.11. | alansh | Alexis se trefil 4 minuty po Artetovi, stále ještě v první půli, ne až ve druhém poločase
  • Re: Nevim