FA Cup

FA Cup

Pokuta a stop. Brankář pyká za pojídání koláče při zápase

07.09. | Možná si ještě vzpomenete, kterak brankář Suttonu United Wayne Shaw způsobil poprask, když se v únoru v zápase FA Cupu proti Arsenalu na lavičce zakousl během zápasu do koláče. Za prohřešek zaplatí pokutu a dva měsíce nesmí hrát.

FA Cup

Arsenal porazil Chelsea a raduje se z FA Cupu

27.05. | Chelsea na double v této sezoně nedosáhne. Mistři Premier League ve finále FA Cupu padli 1:2 s Arsenalem, který slaví v pohárové soutěži už třináctý triumf v historii. O branky vítězů se postarali Alexis Sánchez a Aaron Ramsey.

FA Cup

FA Cup: rozloučí se Wenger s Arsenalem trofejí?

27.05. | Může se stát, že v sobotním finále FA Cupu proti Chelsea odtrénuje Arsene Wenger svůj poslední zápas na lavičce londýnského Arsenalu. Budoucnost francouzského stratéga je totiž stále nejistá. Zatímco Gunners po nepovedené sezoně usilují o trofej útěchy, Blues prahnou po zisku double.

FA Cup

FA Cup: Sánchez poslal Arsenal do finále s Chelsea

23.04. | AKTUALIZOVÁNO. Ve finále FA Cupu dojde na londýnské derby. Fotbalisté Arsenalu dokázali v semifinále po prodloužení udolat Manchester City 2:1 a zahrají si o trofej s městským rivalem Chelsea.

FA Cup

FA Cup: Šestigólové drama nakonec ovládla Chelsea

22.04. | Prvním finalistou letošního FA Cupu je Chelsea. Svěřenci Antonia Conteho v nervy drásajícím utkání porazili ve skvělé formě hrající Tottenham 4:2.

FA Cup

Kane může Tottenhamu scházet přes měsíc

15.03. | Prvotní prognózy o konci sezony pro útočníka Tottenhamu Harryho Kanea se nenaplnily, nicméně nejlepší střelec Premier League i tak naskočí do hry nejlépe až ve druhé polovině dubna.

FA Cup

FA Cup: Chelsea přetlačila Manchester United

13.03. | Čtvrtfinále FA Cupu vyšlo přesně podle papírových předpokladů, mezi nejlepší čtyři postoupily Chelsea, Manchester City, Arsenal a Tottenham - všechno týmy z první pětky anglické Premier League.

FA Cup

Tottenham má problém, Kane si poranil kotník

12.03. | Tottenham sice ve čtvrtfinále FA Cupu hravě přejel Millwall a nasázel mu šest gólů, hned v úvodu utkání ale přišel o útočníka Harryho Kanea. Podle prvních zpráv to vypadá, že Kaneovi se obnovilo zranění kotníku, kvůli kterému už část letošní sezóny zmeškal.

FA Cup

FA Cup: Arsenal nezaváhal, jízda Suttonu končí

20.02. | Arsenal nepřipustil v duelu se Suttonem překvapení a po vítězství 2:0 si zajistil postup do čtvrtfinále FA Cupu. Tottenhamu zajistil postup přes Fulham Harry Kane, který se v derby třemi góly postaral o vítězství 3:0, Manchester United vystřelil výhru 2:1 v Blackburnu Zlatan Ibrahimovič. Poprvé po 103 ...

FA Cup

FA Cup: Manchester United vyzve Chelsea

19.02. | Jen jeden z dvojice Chelsea a Manchester United se podívá do semifinále FA Cupu. Oba spolufavorité se střetnou na Stamford Bridge. Tottenham po výhře v městském souboji s Fulhamem čeká další derby, v boji o semifinále vyzve Millwall. Překvapení Lincoln City se utká s vítězem pondělního zápasu mezi Suttonem ...

• Oprava
    05.11. | alansh | Alexis se trefil 4 minuty po Artetovi, stále ještě v první půli, ne až ve druhém poločase
  • Re: Nevim