FA Cup

FA Cup

Frustrovaný Conte: Systém VAR se musí zlepšit, až poté ho můžeme využívat

18.01. | Manažer Blues Antonio Conte nakonec může slavit postup do 4. kola FA Cupu, starosti s penaltovým rozstřelem by si ale včera rád odpustil. Rozhodnuto už podle něj mohlo být dříve. Stačilo, aby lépe zafungoval systém VAR.

FA Cup

Chelsea chtěl pět penalt. Místo toho přišly čtyři žluté karty

18.01. | Chelsea zvládla druhé utkání FA Cupu proti Norwichi, i když nakonec musela projít až penaltovým rozstřelem. Tým Antonia Conteho chtěl penalty už během utkání, rozhodčí Graham Scott ale místo toho uděloval jednu žlutou kartu za druhou.

FA Cup

FA Cup: Leicester zvládl odvetný zápas, po dramatu postupuje i Chelsea

17.01. | V týdnu se hrají druhé zápasy 3. kola FA Cupu. Dále jde Leicester, dvěma góly o tom rozhodl Kelechi Iheanacho. Postupuje i Pudilův Sheffield Wednesday, nekončí poté ani West Ham, který se ovšem doma pořádně natrápil. Ve středu z prvoligových celků neuspěl jen Bournemouth, namále měla ale i Chelsea.

FA Cup

Los 4. kola FA Cupu: Uvidíme maximálně čtyři souboje celků z Premier League, United proti Yeovilu

09.01. | Ve 4. kole FA Cupu uvidíme jen čtyři zápasy prvoligových týmů. Tedy za předpokladu, že Bournemouth, West Ham a Chelsea zvládnou své druhé zápasy. Jednoduchou práci mají manchesterské kluby, Rudí ďáblové se utkají s týmem z League Two.

FA Cup

Chyběla nám kvalita na každé pozici, uznával zklamaný Wenger

08.01. | Arsenal nezvládl 3. kolo FA Cupu a po výsledku 2:4 na hřišti Nottinghamu Forest končí. Manažer Gunners Arséne Wenger uznal kvalitu soupeře a zklamaně přiznával, že jeho týmu chyběla kvalita na všech postech.

FA Cup

FA Cup: Van Dijk poslal Liverpool dále, Chelsea s Leicesterem musí do odvety, Arsenal končí

07.01. | Virgil van Dijk hned ve svém prvním utkání za Liverpool skóroval a poslal svůj tým do šestnáctifinále FA Cupu. Tam uvidíme i Manchester United, který v závěru přetlačil Derby County. Postup slaví i Manchester City, naopak do odvety musí Chelsea, která nezvládla duel v Norwichi. V neděli díky dvěma trefám ...

FA Cup

Stoke nezvládlo ani pohárové utkání, Hughes tak končí

07.01. | Stoke City překvapivě nezvládlo ani 3. kolo FA Cupu na půdě Coventry a manažer Mark Hughes byl tak ze své pozice odvolán.

FA Cup

Byla to pohádka, reagoval po premiéře van Dijka Klopp

06.01. | První utkání v novém týmu a hned rozhodující branka ještě v rámci Merseyside derby? Virgil van Dijk odehrál skvělé utkání a Jürgen Klopp tak po utkání pěl na nizozemského stopera jen ódy.

FA Cup

Anglie bude testovat systém VAR při 3. kole FA Cupu

10.12. | Video systém VAR bude v anglických soutěžích poprvé využit v rámci 3. kola FA Cupu. Dojde tak v utkání mezi Crystal Palace a Brightonem.

FA Cup

Třetí kolo FA Cupu bylo rozlosováno, hitem Merseyside derby

05.12. | V Anglii se včera večer rozlosovalo třetí kolo FA Cupu. Šlágrem bude jistě Merseyside derby, na Anfield Road přijede Everton. Těšit se poté můžeme i na souboj Matěje Vydry proti Manchesteru United.

• Oprava
    05.11. | alansh | Alexis se trefil 4 minuty po Artetovi, stále ještě v první půli, ne až ve druhém poločase
  • Re: Nevim