O víkendu startuje FNL! Tady jsou nejlepší přestřelky podzimu

Česká nejvyšší fotbalová soutěž pod současným názvem ePojisteni.cz liga již běží v plném proudu! Nyní se dočká i druhá liga (ta nyní nese název Fortuna národní liga), která tento víkend započne jarní část sezony 2016/17 plánovaným 17. kolem.

Ještě než ale samotná FNL začne, pojďte si společně s námi připomenout 4 nejatraktivnější přestřelky uplynulého podzimu! Vězte, že i ve druhé lize je na co se dívat.

Viktoria Žižkov – Fotbal Třinec 4:4 (2:0)

1. kolo

Pražská Viktoria hned ve třetím kole sehrála strhující bitvu proti Třinci, diváci se v utkání dočkali osmi branek a přitom vítěz nebyl znám! A to i přesto, že Žižkov po prvním poločase vedl zásluhou Hoška a Málka o dvě branky. Po změně stran Třinečtí především zásluhou hattricku Engelmanna skóre otočili, na konečných 4:4 upravil deset minut před koncem domácí Krišto.