Championship

06.05. | Bolton Wanderers bude i v příští sezóně hrát Championship. Rozhodla o tom domácí výhra proti Nottinghamu poměrem 3:2. Ta se ale rozhodně nerodila lehce.

Vydra se stal nejlepším střelcem Championship, v play-off vyzve Kalase

06.05. | Matěj Vydra pomohl gólem a asistencí k výhře Derby 4:1 nad Barnsley a stal se nejlepším střelcem druhé anglické soutěže. Zároveň se Derby probojovalo do play-off o Premier League, kde se střetne s Fulhamem.

Stam končí na lavičce Readingu, loni přitom bojoval o Premier League

21.03. | Jaap Stam s Readingem ještě loni bojoval o Premier League, letos ale Reading bude bojovat o udržení. A to už bez nizozemského manažera, který po vzájemné dohodě odstoupil.

Vydra nasázel hattrick. Je nejlepší v lize, chválí ho kouč

25.11. | /CHAMPIONSHIP/ Parádní představení za sebou má český útočník Matěj Vydra v devatenáctém kole druhé anglické ligy. Český reprezentant hattrickem zařídil vítězství Derby County na hřišti Middlesbrough 3:0.

Sessegnon září, v sedmnácti dal svůj první hattrick

22.11. | /CHAMPIONSHIP/ Jeden z největších anglických talentů současnosti Ryan Sessegnon si v osmnáctém kole druhé anglické ligy připsal svůj první hattrick v kariéře. Fulhamu pomohl k divoké výhře 5:4 na hřišti Sheffieldu United.

Sunderland láme rekordy, 20 zápasů doma nevyhrál

19.11. | /CHAMPIONSHIP/ Čím dál víc negativních zápisů si připisují fotbalisté Sunderlandu. Stali se vůbec prvním celkem v historii anglického fotbalu, který doma nevyhrál ve dvaceti zápasech v řadě, když v 17. kole druhé ligy jen remizovali 2:2 s Millwallem.

Clarke čtyřmi góly zostudil Hull, Sluckij čelí vyhazovu

05.11. | /CHAMPIONSHIP/ Útočník Sheffieldu United Leon Clarke v šestnáctém kole druhé anglické ligy čtyřikrát skóroval do sítě Hullu a zařídil tak vítězství svého týmu 4:1. „Tygři“ zatím nenaplňují očekávání a ruský trenér Leonid Sluckij je na prahu vyhazovu.

Sunderland se dál topí, dva měsíce nevyhrál

30.10. | /CHAMPIONSHIP/ Jediná výhra ze čtrnácti zápasů se dál krčí v tabulce za klubem ze Sunderlandu. Tým je v tabulce druhé ligy předposlední a na spadnutí je zřejmě i vyhazov kouče Simona Graysona.

Terry poprvé skóroval, jeho Aston Villa stoupá tabulkou

22.10. | /CHAMPIONSHIP/ Bývalý obránce Chelsea John Terry se poprvé střelecky prosadil v dresu Aston Villy. Jeho tým v třináctém kole druhé anglické ligy porazil Fulham 2:1 a vyhoupl se na příčky pro play-off.

Vydrovi stačilo na gól 24 vteřin, je nejrychlejší v sezoně

15.10. | /CHAMPIONSHIP/ Český útočník Matěj Vydra pomohl svým pátým gólem v sezoně Derby County k vítězství 2:0 nad Nottinghamem Forest. Útočníkovi Rams stačilo v dvanáctém kole druhé anglické ligy na gól pouhých 24 vteřin od začátku zápasu.

Narozeniny:

Blackburn Rovers FC logo Salgado Míchel (43 let)

Krátce z ostrovů:

Zprávy z fan sites:

Názory čtenářů:

• Oprava
    05.11. | alansh | Alexis se trefil 4 minuty po Artetovi, stále ještě v první půli, ne až ve druhém poločase
  • Re: Nevim