League Cup

League Cup

Carabao Cup: Rudí ďáblové senzačně končí, Citizens pomohl dále i devatenáctiletý gólman

25.09. | Třetí kolo Carabao Cupu nabídlo jedno obrovské překvapení. Frank Lampard s Derby County šokoval Josého Mourinha a jeho Manchester United, dále jde překvapivě outsider. To Manchester City úlohu favorita potvrdil, k vítězství obhájci pomohl i teprve devatenáctiletý gólman Aro Muric.

League Cup

Finále Carabao Cupu v číslech

27.02. | Finále Ligového poháru jasně ovládl Manchester City, který Arsenal porazil rozdílem třídy. Jak vypadal zápas z hlediska čísel?

League Cup

Carabao Cup: Citizens vyřídili Arsenal a mají první trofej

25.02. | Pep Guardiola slaví s Manchesterem City první trofej. Anglický Ligový pohár ovládli hráči Citizens s naprostým přehledem, ve finále porazili Arsenal vysoko 3:0.

League Cup

Čech neočekává, že by ve finále Carabao Cupu nastoupil

21.02. | O víkendu bude na programu kromě běžného kola Premier League i finále Carabao Cupu mezi Arsenalem a Manchesterem City. Do něj by mohl teoreticky zasáhnout i Petr Čech, sám český gólman ale nic takového neočekává.

League Cup

Carabao Cup: Manchesteru City se postaví Arsenal, rozhodl o tom Xhaka

24.01. | Do odvety semifinále Ligového poháru sice lépe vstoupila Chelsea, Arsenal ale po šťastné brance vyrovnal a na začátku druhé půle rozhodl o svém postupu. Hrdinou Gunners se stal Granit Xhaka.

League Cup

Carabao Cup: V přestřelce uspěl Manchester City, který tak míří do finále

23.01. | Do finále Ligového poháru se probojoval Manchester City, který i v odvetě zvítězil o branku. Vítěznou branku vstřelil v samotném závěru Kevin de Bruyne.

League Cup

Carabao Cup: Chelsea doma Arsenalu branku nevstřelila

10.01. | Chelsea doma v prvním utkání semifinále Ligového poháru nevstřelila branku Arsenalu a po úvodním duelu tak má k finále blíže celek Arséne Wengera.

League Cup

Carabao Cup: Střídající Agüero znovu hrdinou, v mírné výhodě jsou po prvním utkání Citizens

09.01. | Manchester City v semifinále Ligového poháru překvapivě po půli prohrával s Bristolem City, nakonec ale první duel otočil a zvítězil 2:1. Hrdinou se stal Sergio Agüero, jenž v 92. minutě zajistil Citizens náskok.

League Cup

Carabao Cup: Bristol City senzačně vyřadil United, Chelsea díky Moratovi slaví postup

20.12. | Když Dan Gosling v 90. minutě vyrovnal na 1:1, zdálo se, že utkání mezi Chelsea a Bournemouthem půjde do prodloužení. Opačný názor měl ale Álvaro Morata, který o minutu později zajistil Blues semifinále. Dramatický byl i závěr utkání Bristol City - Manchester United. Ve třetí minutě nastavení se trefil ...

League Cup

Carabao Cup: Welbeck poslal Arsenal do semifinále, Citizens porazili Lišky po penaltách

19.12. | Danny Welbeck vstřelil jediný gól čtvrtfinálového utkání a posunul tak na úkor West Hamu do semifinále Ligového poháru Arsenal. Mezi nejlepší čtyři jdou i hráči Machesteru City, ti po penaltách porazili Leicester.

Narozeniny:

West Ham United FC logo Oxford Reece (20 let)

Krátce z ostrovů:

Zprávy z fan sites:

Názory čtenářů:

• Oprava
    05.11. | alansh | Alexis se trefil 4 minuty po Artetovi, stále ještě v první půli, ne až ve druhém poločase
  • Re: Nevim